У Росії загорівся найбільший пороховий завод, загинули четверо людей

У місті Котовськ Тамбовської області Росії загорілась будівля найбільшого у РФ порохового заводу.

Як повідомляють пропагандистські ЗМІ, інформація про вибух надійшла близько 14:00.

“За попередньою інформацією, сталося загоряння в будівлі порохового заводу”, – зазначає прес-служба регіонального управління МНС.

Інформація про площу пожежі уточнюється, однак відомо, що загинули чотири людини та ще дві – отримали поранення. Однак за даними деяких ЗМІ, загинуло насправді п’ятеро, а поранених взагалі – 12.

Губернатор області стверджує, що причиною пожежі став не теракт, а “людський фактор”. Попри інцидент завод продовжує працювати, виробництво не зупинено.

Як пише The Moscow Times, Тамбовський пороховий завод випускає понад 200 видів продукції, у тому числі піроксилінові порохи для стрілецької зброї, ручних гранат та пострілів гранатометів, артилерійських та мінометних боєприпасів, а також іграшки-неваляшки.

Вказується, що цей завод був заснований ще за імператора Миколи II. Підприємство було змушено різко збільшити виробництво для постачання окупаційної армії. Для цього туди найняли сотні нових працівників.

Цей завод входить до розряду небезпечних. У 2015-2016 роках на його території вже відбувалися вибухи. Тоді жертвами стали 7 людей.