У невістки короля Англії виявили рак

Стало відомо, що невістка короля Англії Чарльза III страждає від раку. Онкологію діагностували нещодавно і вже встигли провести операцію.

Сара Фергюсон, більш відома як Фергі – мама принцес Беатріс та Євгенії та колишня дружина скандально відомого британського принца Ендрю. Нещодавно брат короля опинився в центрі історії з опальним американським фінансистом Джеффрі Епштейном, якого звинуватили в насильстві сексуального характеру та експлуатації неповнолітніх.

Про діагноз колишньої дружини принца Ендрю стало відомо від її представника виданню People:

“У Сари, герцогині Йоркської, нещодавно було діагностовано ранню форму раку молочної залози, виявлену під час звичайного мамографічного скринінгу. Їй порадили зробити операцію, яка пройшла успішно”.

Випадок із невісткою короля вкотре доводить, що систематичні обстеження, особливо для жінок після 40, може врятувати життя та скоротити витрати на лікування. Видалити невелику пухлину завжди легше, ніж проходити через тривалу процедуру хімії.

“Герцогиня отримує найкращу медичну допомогу, і лікарі сказали, що прогноз хороший. Зараз вона одужує і перебуває поряд зі своєю родиною”, – зазначив представник герцогині.

Також він передав, наскільки Фергі вдячна всьому медичному персоналу, який підтримував її останніми днями.

“Вона також дуже вдячна персоналу, який брав участь у мамографії, який виявив її захворювання, і вважає, що її досвід наголошує на важливості регулярного обстеження”.