Таборування для сімей ВПО: цікаво та змістовно

Близько сотні маленьких і дорослих українців з різних куточків країни, які, втікаючи від війни, знайшли прихисток у місті Хмельницькому та в інших населених пунктах Хмельницької громади, згуртувалися у наметовому таборі для сімей внутрішньо переміщених осіб “ВПО Camp”, який цього разу через несприятливі погодні умови відбувся в іншому форматі і розмістився у Рекреаційному центрі «Берег надії», що у селі Головчинці. Організував табір Tatohab.Хмельницький за сприяння Хмельницької міської ради та Карітас Хмельницький УГКЦ.

Впродовж трьох днів, з 16 по 18 вересня, учасники табору мали можливість цікаво та змістовно провести час. Для дітей і дорослих організовано розважальну та інтерактивну програми, зокрема, участь у різноманітних змаганнях, активних іграх, творчих і арт-терапевтичних заняттях, а ще – концерт, кінопоказ і смачну кухню.

Таборування відбулося завдяки реалізації проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації внаслідок бойових дій в Україні 2022».

Довідково:

Проєкт TATOhub в Хмельницькому, Ужгороді, Тернополі реалізується ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» у рамках програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та проєкту “Трамплін до рівності”, що імплементується #UNFPA Україна у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції.

“Тато Хаб – простір відповідальних чоловіків” – це всеукраїнський проєкт школи батьківства розроблений з метою допомоги татам у відпрацюванні навичок та дій, які допоможуть їм стати більш відповідальними батьками та партнерами.

Проєкт реалізується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.