Схоже на повідомлення від інопланетян: вчені зафіксували сигнали з Чумацького Шляху

Схоже на повідомлення від інопланетян: вчені зафіксували сигнали з Чумацького Шляху

Дослідники не виключають, що інопланетяни подають сигнали.

Вчені заявили, що з центру Чумацького Шляху надходять сигнали, що повторюються, і можливо представники позаземної цивілізації у такий спосіб хочуть заявити про себе.

Про це пише Live Science.

Вчені створили спеціальне програмне забезпечення для того, щоб можна було здійснити ретельний аналіз подібних радіосигналів щодо того, що вони можуть мати штучне походження.

Свою розробку дослідники перевірили на відомих пульсарах, щоби переконатися, що можна зловити вузькочастотний сигнал. Такі діапазони частот дуже малі, вони становлять приблизно одну десяту частину ширини частот, яку використовують звичайні FM-радіостанції.

Вчені вважають, що прослуховування радіосигналів, що повторюються, які надходять з центру нашої галактики допоможе виявити їх можливе штучне походження. Тобто так можна теоретично виявити існування в нашій галактиці позаземної розумної цивілізації, а, може, й не однієї.

У центрі Чумацького Шляху перебуває величезна концентрація зірок, а навколо деяких з них можуть обертатися планети, де може існувати розумне життя. Вчені вважають, що якщо розумні інопланетяни хочуть зв'язатися з іншими розумними видами, то вони надсилатимуть особливі сигнали по всій галактиці. Для цього вони використовуватимуть вузькочастотні сигнали і вони повинні повторюватися особливим способом, щоб їх можна було відрізняти від сигналів інших космічних об'єктів.

Автори дослідження вважають, що існує дуже мала частка ймовірності, що така комбінація характеристик у сигналах буде створена, наприклад, пульсаром.

Раніше вчені запропонували нову теорію, яка передбачає, що інопланетяни можуть спілкуватися в міжзоряному просторі за допомогою квантового зв'язку.

Інша група вчених заявила, що інопланетні форми життя приховані на супутниках, що обертаються навколо Урана, планети, розташованої за три мільярди кілометрів від Землі. Уран має загалом 27 супутників, кожен з яких названий на честь персонажів класичної англійської літератури, написаної Вільямом Шекспіром та Александром Поупом.