Пробито лінію оборони РФ. Сирський розповів про обстановку під Бахмутом після успіхів ЗСУ

Пробито лінію оборони РФ. Сирський розповів про обстановку під Бахмутом після успіхів ЗСУ

Українські захисники пробили лінію оборони росіян у районі Бахмута. Зараз ворог намагається контратакувати, але безуспішно.

Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомляє РБК-Україна з посиланням на Military Media Center у Telegram.

За його словами, росіяни не залишають своїх планів відновити наступ на Куп’янському та Лиманському напрямках.

“Продовжуються запеклі бої в районі Бахмута. Після втрати минулого тижня населених пунктів Андріївки та Кліщіївки, ворог проводить численні контратаки з різних напрямків, безуспішно намагаючись повернути втрачені позиції”, – зазначив він.

Сирський уточнив, що ці два населені пункти були важливими елементами оборони ворога, що проходить у районі від Бахмута до Горлівки.

У результаті успішних дій наших військ було пробито лінію оборони ворога, яку він намагався закрити, кидаючи в бій усі наявні резерви”, – зазначив командувач Сухопутних військ.

Він розповів, що українські військові продовжують шлях вперед. Для організації завдань відбулася зустріч з командирами бригад, які зараз перебувають у районі Бахмута.

Як додав Сирський, під час роботи він вислухав висновки щодо оцінки обстановки, а також було визначено низку проблемних питань, більшість з яких вирішили на місці. На зустрічі обговорювали і подальші дії.

Деокупація Андріївки та Кліщіївки

Нагадаємо, минулого тижня, 15 вересня стало відомо, що українські захисники звільнили село Андріївка під Бахмутом від російських окупантів.

При цьому вже сьогодні, 18 вересня, у Міністерстві оборони України підтвердили деокупацію Кліщіївки. У відомстві уточнили, що лише за тиждень від росіян на Бахмутському напрямку звільнили територію площею 2 квадратні кілометри.