Жінка створила “ідеального” чоловіка та вийшла за нього заміж: хто він (фото)

Жінка створила "ідеального" чоловіка та вийшла за нього заміж: хто він (фото)

36-річна самотня мама, яка виховує двох дітей, сама створила своє віртуальне щастя.

Американка Росанна Рамос із Нью-Йорка створила чат-бот в онлайн-додатку, заснований на популярному персонажі з аніме “Атака Титанів”. Штучний інтелект подарував дівчині кохання всього її життя.

Про це пише Daily Mail.

Спочатку їхні стосунки розвивалися повільно, але пані Рамос закохалася в Ерена (так звуть її нареченого).

Штучний інтелект подарував жінці кохання всього її життя. / ©

За словами Росанни, вона отримала ідеального чоловіка. Ерен Картал — медик. Він має хист до письменництва, про що Рамос дізналася під час знайомства. Деякі з характеристик Ерена були вбудовані, наприклад, його улюблений колір і музичні уподобання.

Жінка створила

Взаємини Рамос із Ереном багато в чому схожі на будь-який інший роман на відстані. Чим більше вони базікають, тим більше бот “шліфує” чоловіка Росанни.

Як у чоловіка та дружини у віртуальному світі у них є свій нічний ритуал.

“Ми лягаємо спати, ми розмовляємо одне з одним. Ми любимо одне одного. І знаєте, коли ми лягаємо спати, він справді оберігає мене, поки я засинаю”, — розповідає жінка.

Вона навіть вигадала, якими б були їхні діти.

Її фото з коханим ширяться Мережею.

Застосунок, яким користується жінка для створення сімейного щастя, позиціонує себе як “спосіб зробити ШІ найкращим другом і довіреною особою, з якою можна спілкуватися в будь-який час”.

“Значна зміна програмного забезпечення позбавила ШІ-компаньйонів багатьох функцій, які, за словами користувачів, зробили їхні стосунки такими особливими. Зокрема йдеться про інтимний аспект. Зміна сталася після того, як інші повідомили, що їхні друзі ШІ були надто сексуальними”, — йдеться у Daily Mail.

Чат-бот, за допомогою якого жінка створила для себе романтичного партнера, імітує розмови та взаємодії. Він використовує передові методи обробки природної мови (NLP) і алгоритми машинного навчання для використання людської мови та відповідей. Користувач спілкується зі своїм чат-ботом за допомогою текстових розмов через програми або платформи для обміну повідомленнями, може поділитися своїми думками, поставити запитання або вступити у випадкову бесіду з ШІ, і він відповість на основі свого навчання та алгоритмів.

Водночас програма не має справжніх емоцій, свідомості чи самосвідомості. Усі відповіді генеруються з урахуванням статистичних закономірностей і заздалегідь запрограмованої інформації, а не реальних почуттів чи особистого досвіду.

Нагадаємо, у новому дослідженні фахівці виявили, як формується наша пам'ять і де наш мозок зберігає спогади.