білорусь обмежила доступ до трьох районів, що межують з Україною

Влада білорусі тимчасово обмежила в’їзд та перебування в прикордонній смузі в межах Лоївського, Брагинського та Хойникського районів Гомельської області, що межує з Україною. Про це УНН повідомляє з посиланням на постанову, опубліковану на національному правовому інтернет-порталі рб.

Цитата

«Тимчасово обмежити в’їзд (вхід), тимчасове перебування та пересування у прикордонній смузі в межах Лоївського, Брагинського та Хойніцького районів Гомельської області», – йдеться у документі.

Зазначається, що тимчасові обмеження не поширюються на фізичних осіб, які прямують до прикордонної смуги:

  • Для виконання трудових (службових) обов’язків;
  • До місця проживання (місця перебування) і назад;
  • До місця проживання (місця перебування) близьких родичів і назад;
  • У виняткових випадках з дозволу голови державного прикордонного комітету рб або уповноваженої ним посадової особи

Постанова набирає чинності після її офіційного опублікування. Як вказано на правовому порталі рб, дата набуття чинності постанови – 22.12.2022. Коли обмеження буде скасовано, не уточнюється.

Доповнення

За інформацією моніторингової групи “Беларускі Гаюн”, протягом вчорашнього дня, 20 грудня, фіксувалося перевезення танків, вантажівок та особового складу рф з білоруських полігонів у північній та центральній частинах країни, де вони дислокувалися, на південь – ближче до кордону з Україною.

Командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив, що наразі сил та засобів росіян на території білорусі достатньо для проведення тактичних дій та рівень військової загрози зростає.